Nowości w bibliotece szkolnej #6

Szanowni Uczniowie,

nie lada gratka dla fanów zagadek i tajemnic – do zbiorów naszej biblioteki szkolnej dołączyła seria Biuro Detektywistyczne nr 2 autorstwa Jørn Lier Horst.

Autor jest norweskim pisarzem, uznany autor kryminałów, w tym książek dla najmłodszych czytelników. W serii wydawanej przez Wydawnictwo Media Rodzina ukazały się następujące tytuły:

 • Operacja Burzowa Chmura
 • Operacja Człowiek w Czerni
 • Operacja Zachód Słońca
 • Operacja Żonkil
 • Operacja Wyspa
 • Operacja Podmuch Wiatru
 • Operacja Posąg
 • Operacja Reklamówka
 • Operacja Cyrk
 • Operacja Zjawa
 • Operacja Pirat
 • Operacja Mumia
 • Operacja Wrak
 • Operacja Złoto
 • Operacja Królowa Dżungli
 • Operacja Czarny Las
 • Operacja Rupieciarz
 • Operacja Bałwan

 

O czym jest seria Operacje… ?

Poznajcie młodych detektywów, którzy zawsze są na posterunku! Tiril i Oliver to bohaterowie nowej, detektywistycznej serii dla dzieci. W ich małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Wyjaśniając te tajemnice, rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie dorośli policjanci!Autorem serii jest Jorn Lier Horst, norweski pisarz i uznany autor powieści kryminalnych dla dorosłych. Serdecznie polecamy i zapraszamy do wypożyczania!

 

 

Zachęcamy do zamawiania książek. W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w szkole, nadal korzystamy z opcji zamawiania. Wystarczy przesłać wiadomość na Librusie, a o tym, kiedy książka będzie gotowa do odbioru w portierni, zawsze zostaniecie poinformowani.

Pracownicy biblioteki szkolnej

Udostępnij