Podziękowania dla Biblioteki Uniwersyteckiej

Biblioteka ZSP nr 6 składa serdeczne podziękowania Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu za przekazane w darze książki. Dary te nie tylko wzbogaciły i urozmaiciły biblioteczny księgozbiór, ale również okazały się poszukiwanymi przez uczniów nowościami.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

W imieniu czytelników i swoim dziękuję również Pani Wicedyrektor Krystynie Hakowskiej, która przyczyniła się do tego, że dary trafiły na półki naszej szkolnej książnicy. Doceniam okazane bibliotece serce i otwartość na jej potrzeby. Liczę na dalszą owocną współpracę w kolejnym roku szkolnym.

Anna Szutowicz-Irten – bibliotekarz szkolny

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *